Green Melk
Green Melk@
Green Melk

10 پیشنهاد نوسازی ارزان برای فروش فوری خانه

‏38 ‏1399/02/30

ااقدامت قبل از فروش خانهشاید فکر تعمیر و بازسازی خانه بخاطر هزینه‌های سنگین ناشی از آن برایتان آزار دهنده باشد. اصلا نترسید! با این 10 پیشنهاد کم هزینه و ارزان خانه خود را تعمیر و بازسازی کنید و برای فروش آن خیالتان راحت باشد. برای اینکه نسبت به زیبایی ظاهری خانه خود مطمئن باشید می‌توانید از یک مشاور املاک کمک بگیرید تا آنها سریع‌ترین و موثرترین نوسازی‌ها و تعمیراتی که منجر به فروش فوری خانه می‌شوند به شما توصیه کنند. البته مجله املاک و مستغلات خانه سبز بر آن است تا در این مقاله 10 راه حل کم هزینه و موثر را برای بازسازی و بهبود زیبایی خانه‌تان به شما پیشنهاد دهد. لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مرتب کردن و تمیزکاری

 

تمیزکاری خانه قبل از فروش

قبل از اینکه خریدار برای بازدید به خانه شما بیاید حتما نسب به تمیزکاری و چیدن درست وسایل و لوازم خانه اقدام کنید. وقتی خانه شما مرتب باشد و وسایل سر جای خودشان باشد و خرت و پرت‌ها و وسایل اضافی توی چشم نباشند خریدار نیز از این هماهنگی و مرتب بودن تحت تاثیر قرار می‌گیرد و در لحظه اول امکان دارد از خانه شما خوشش بیاید. خانه خود را تر و تمیز کنید هر گونه وسایل بدرد نخور و غیر ضروری و خرت و پرت‌های بلا استفاده را دور بریزید و یک نظافت اساسی بکنید. تمامی این اقدامات یک ریال هم بروی دست شما هزینه‌ای نمی‌گذارد. با انجام این اقدامات حداقل خیالتان از این بابت راحت است که خریدار در لحظه اول از خانه در هم برهم و کر و کثیف شما شوکه نمی‌شود بلکه اولین تاثیری که از برخورد اول با خانه شما می‌گیرد می‌تواند در او اثری شگفت انگیز ایجاد کند.

دور نگه داشتن حیوانات خانگی

شاید خریداری که برای بازدید به منزل شما مراجعه می‌کند همانند شما دوستدار حیوانات باشد ولی در آن لحظه که خریدار برای بازدید به خانه شما می‌آید یک بوی نامطبوع از حیوان می‌توان او را نسبت به خررید قطعی خانه شما دودل کند و امکان دارد تاثیر منفی در او ایجاد کند. به هرحال اگر در خانه خود حیوان دارید این چند روز که خریداران گوناگون برای بازدید به خانه شما مراجعه می‌کنند توصیه می‌شود حیوانات خانگی خود را تا مدت کوتاهی نزد دوستان خود نگهداری کنید و هیچ اثری از بویی که آنها در خانه‌تان بر جای گذاشتند باقی نگذارید.

چییدن درست اثاثیه و مبلمان خانه

در هنگام فروش خانه خود از چیزهای خیلی کوچک غافل نشوید. شما باید کاری کنید که خانه شما بزرگتر به چشم بیاید و خریدار حتی اگر خانه شما کوچک است این حس را نکند. بنابراین حتی اگر به عنوان مثال یک یا دو صندلی را هم توی ایوان یا تراس خانه بردارید خانه شما بزرگتر و جادارتر به چشم می‌آید. وسایلی که در لحظه بازدید ضرورتی برای بودنشان وجود ندارد بردارید تا قدری فضا دلبازتر به نظر برسد. اگر چینش مبلمان شما مسیر عبور و رفت آمد را با مشکل روبرو کرد فکری برای تغییر مکان‌ آنها بکنید حتی اگر لازم است یکی دو تا از مبلمان خود را برای بیشتر به نظر رسیدن فضا تا اتمام بازدید جمع آوری کنید. به طور کلی چینش اثاثیه منزل خود را به نحوی انجام دهید که انگار هر لحظه خریدار برای بازدید خانه شما سر می‌رسد.

برداشتن وسایل و لوازم شخصی

تا جایی که می‌توانید خانه را به حالت روز اولی که خریده‌اید بازگردانید. به غیر از نگه داشتن ساعت دیواری و یک یا دو تابلو هنری لوازم و وسایل زرق و برق دار و تزیینی که بر روی در و دیوار خانه جلوه می‌کنند بردارید. قبل از اینکه خریدار برای بازدید از خانه شما برسد همه قاب‌ عکس‌های خانوادگی که در و دیوار خانه شما را پر کرده است را بردارید. فکر کنید خریدار در هر اتاقی را که باز کند با قاب عکس‌های خانودگی و شخصی شما روبرو شود و حواسش به جای اینکه متوجه ظاهرخانه شما باشد رنگ و رخسار شما را بر روی دیوارها ببیند!!

ایجاد تغییرات در فضای رو باز

دوبار می‌گوییم نسبت به جزئیات ریز خانه خود غفلت نکنید. شاید امکان فروش خانه شما با بی توجهی به چیزهای ریز و جزئی از بین برود. هنگامی که خانه خود را بروی فروش به مشاور املاک می‌سپارید. نسبت به زیبایی ظاهری فضای بیرونی خانه خود تلاش کنید. اگر حیاط و فضای رو باز خانه شما چشم خریدار را بگیرد می‌توانید او را تا دخل خانه جذب کنید. بنابراین مسیرهای رفت و آمد حیاط را به خوبی نظافت و جارو کنید. اگر در حیاط خود باغچه دارید چمن‌های آن را کوتاه کنید و مقداری درخت‌ها را هرس کنید. وسایل اضافی و خرت و پرت‌ها را برای بیشتر شدن فضا در حیاط بردارید.

نقاشی کردن خانه

 

نقاشی خانه برای فروش

به طور حتم با نقاشی قسمت‌های رنگ و رو رفته و کدر خانه خود باعث ایجاد تغییر مثبت در نظر خریدار می‌شوید. اگر نقاشی خانه شما مربوط به ده سال پیش است و مدت زیادی از آن گذشته با یک دست رنگ خانه خود را برای فروش بهتر زیبا کنید . مسلما این اقدام بر نگاه خریدار به خانه شما تاثیر خواهد گذاشت.

تعویض لامپ‌ها

همزمان با نقاشی خانه خود سعی کنید لامپ‌ها و چراغ‌های کهنه و شکسته خانه خود را تعویض کنید. نور تاثیر زیادی برروی فروش دارد. هنگامی که خریدار به خانه شما می‌آید همه لامپ‌ها و چراغ‌های خانه خود را روشن کنید.

نظافت و بازسازی آشپزخانه

 

نظافت آشپزخانه قبل از فروش

آشپزخانه قلب یک خانه است و باید به آن اهمیت زیادی بدهید. زیبایی ظاهری آشپزخانه شما تاثیر مستقیمی بر فروش خانه شما دارد. اگر آشپزخانه خانه شما خیلی مرتب و بی نقص به نظر برسد ذهنیت خریدار نسبت به خرید خانه شما بهتر می‌شود . بنابراین قبل از فروش خانه خود یکبار همه آشپزخانه خود را تر تمیز و نظافت کنید و اگر لوله‌های آن نشتی دارند برطرف کنید.

تمیزکاری و نظافت سرویس بهداشتی

بعد از آشپزخانه یکی از حساس‌ترین جاهایی که خریداران توجه بیشتری به آن می‌کنند سرویس بهداشتی خانه است. کاشی و سرامیک‌های سرویس بهداشتی خانه خود را خوب تمیز کنید. نگذارید حتی یک لکه بر روی آن‌ها باقی بماند. اگر سرویس بهداشتی خانه بوی نامطبوع و زننده‌ای می‌دهد حتما آن را از بین ببرید چرا که ممکن است همین مشکل بر فروش خانه شما تاثیر منفی بگذارد.

 ایجاد یک فضا برای جا دادن وسایل

همیشه جایی برای جا دادن و انباشتن وسایل از ویژگی‌های مهم یک خانه به شما می‌رود. انباری‌ها و پستوهای خانه معمولا از چشم اعضای خانواده پنهان هستند. سعی کنید با چینش درست وسایل در گوشه‌ای از اتاق‌ها جایی را برای جا دادن وسایل و لوازم اختصاص دهید. با این کار خریدار وقتی برای بازدید خانه شما مراجعه می‌کند ناخودآگاه پیش خود فکر می‌کند این مکان برای نگهداری وسایل خانه‌ام مناسب است.

 

پیشنهاد مجموعه املاک و مستغلات خانه سبز

معمولا با اوضاع نامناسب اقتصادی مردم در این روزها خیلی از افراد از لحاظ اینکه قبل از فروش خانه خود نوسازی‌ها و بازسازی‌هایی را در خانه انجام دهند شرایط مالی مناسبی ندارند. در این ده نکته سعی کردیم ارزان‌ترین و بی‌هزینه‌ترین پیشنهاداتی را برای بهبود و زیبا کردن خانه خود بدهیم. اگر نگران فروش ملک خود هستید و نمی‌توانید به موقع خانه خود را به فروش برسانید همین الان  به صورت رایگان ملک خود را در سایت مجموعه املاک و مستغلات خانه سبز بسپارید تا در اسرع وقت مشاوران و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. با املاک خانه سبز نگران فروش خانه و ملک خود نباشید.

هیچ نظری برای این بلاگ ثبت نشده!

اولین نظر را شما ثبت کنید.
شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود / ثبت نام

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

- فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

- نظر شما قبل از نمایش در وبلاگ توسط تیم محتواگذاری بررسی شده و پس از تایید در بخش نظرات وبلاگ نمایش داده می شود.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

- از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوالات خود را در بخش «پرسش و پاسخ» مطرح کنید.

- هرگونه نقد و نظر در خصوص سایت، خدمات و درخواست ها را با ایمیل info@greenmelk.com یا با شماره‌ی 34108 - 031 در میان بگذارید و از نوشتن آن‌ها در بخش نظرات خودداری کنید.