ما با 3 سال تجربه و سه شعبه فعال بهترین در استان اصفهان هستیم.

  • شعبه مرکزی:
  • اصفهان-شیخ صدوق شمالی-نبش فرعی 37

حوزه فروش چطور می‌تواند از نویسندگان بیاموزد

‏7 ‏1398/09/24

وقتی حرف از واژگان می‌‌شود، نیرو‌های فروش استاد هستند و نویسندگان نیز همینطورند. هرچند حوزه کاری این دو ممکن است اختلاف زیادی با همدیگر داشته باشد، ولی چیزهای زیادی هست که نمایندگان فروش می‌توانند از نویسندگان بیاموزند؛ از خلاصه گویی گرفته تا توانایی اصلاح کارشان برای رسیدن به بهترین نتیجه. برای قدرتمندتر‌‌ کردن ارائه فروش خود، خلاصه گویی کنید.

برخی از نیرو‌‌های فروش دوست دارند با صحبت‌های خود، مشتریانشان را طناب پیچ و آنها را غرق در اطلاعات کنند تا هرگونه مانع سر راه فروش را حذف نمایند. هرچند این یک تاکتیکی است که ممکن است برای خیلی از افراد جواب بدهد، ولی ارائه فروشتان را معمولا ضعیف می‌کند و از خاطره انگیز بودن آن می‌‌کاهد. درسی که حوزه فروش می‌‌تواند از نویسندگان بگیرد، این است که شما با انتخاب دقیق واژگان، این امر را برای مشتریانتان راحت می‌کنید که مزیت محصولتان را ببیند.

ارنست همینگوی معروف‌ترین نمونه نویسندگانی است که با استفاده از کمترین واژه‌‌‌های ممکن، پیامش را به همگان می‌‌رساند. همینگوی در چیزی که می‌‌‌گوید، سر اصل مطلب می‌رود و تاحد امکان ساده صحبت می‌‌کند. این باعث شد که او مفتخر به دریافت جایزه پولیتزر بابت داستان و جایزه نوبل ادبیات شود. مثال همینگوی را دنبال کنید تا بتوانید فروش بهتری برای شرکتتان داشته باشید.

خدمات ویراستاری به شما کمک می‌‌‌‌کند موقع فروش، وجهه خود را حفظ کنید

به عنوان نویسنده، آخرین چیزی که باید به آن توجه کنید، یکی از خطا‌‌‌‌های ادبی‌‌‌تان است که به چاپ راه پیدا می‌کند. این از ارزش کارتان می‌کاهد و برندتان را ضعیف می‌‌کند. نویسندگان باید از ویرایش استفاده کنند، و نمایندگان فروش نیز اگر می‌خواهند حفظ آبرو کنند، باید مسیر نویسندگان را دنبال نمایند.

نویسندگان باید از ویراستاری یا اصلاح کننده گرامر استفاده کنند، نمایندگان فروش نیز همینطور.

ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که ویراستاری، در کجای واژگان نیروی فروش می‌‌‌گنجد. در فروش، کار شما، توانایی ترغیب کردن به فروش است، و خطاها زمانی بروز می‌‌کنند که شما نمی‌توانید محصولتان را با مشتری مطابقت دهید.

فکرتان را اصلاح کنید تا همیشه استراتژی فروش طولانی مدتی ارائه دهید

 نگاهی به فهرست 30 رمان‌‌‌‌نویس پرفروش تمام طول تاریخ بیندازید. چه چیزی دستگیرتان می‌‌‌‌شود؟ بیش از 33 درصد از کتاب های این فهرست، بخشی از یک مجموعه کتاب هستند. چرا این با حوزه فروش ارتباط دارد؟ چون این نشان میدهد که نویسندگانی که با نوشتن مجموعه کتاب‌‌‌ها، تفکر طولانی مدت دارند، موقعی که بحث آمار فروششان می‌‌‌شود، می‌‌توانند سود کلانی ببرند.

امروزه ممکن است مطرح کردن رویکرد طولانی مدت برای استراتژی فروشتان نیرنگ آمیز باشد، مثلا محصولات با تخفیف یک باره (در مقابل تخفیف چند باره)، اما همیشه راهی وجود دارد. کنجکاو هستید بدانید چطور؟ اگر شما یک کالایی که تخفیف یک باره خورده است را بفروشید، ممکن است فکر کنید که این آخرین فرصتتان است در حالی که اینطور نیست. شخصی که محصولتان را به او فروخته اید، دوستان، آشنایان و همکارانی دارد و شما باید آنها را نیز در ارائه فروش خود لحاظ کنید. نحوه انجام این کار بواسطه برجا گذاشتن تاثیر خوب است، به طوری که مشتریتان شما را به مشتریان احتمالی دیگر معرفی و پیشنهاد می‌کند. شما ممکن است نتوانید مجموعه‌های فروش ایجاد کنید، اما می‌توانید با داشتن تفکر طولانی مدت، مجموعه فروش ایجاد کنید.

در زندگی، تک تک روز‌ها یک منحنی یادگیری است و ما می‌‌توانیم از تقریبا هر حوزه‌‌ای، درس بگیریم. با اینکه فروش ممکن است بی ارتباط به نظر برسد، ولی گرفتن چند درس از نویسندگان می‌‌‌تواند پیشرفتتان را کمی بیشتر کند و باعث شود که شما در منطقه خود، نیروی فروش برتر شوید.

برچسب ها:

فروش ، ارائه فروش ، نویسندگان

×

هر گونه مشکل و سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی می‌باشد


1